Galvaniz Kaplamalı Paslanmaz Su Deposu Depoları Tankı Tankları

Fiyat 100 TL
İlan No 598
İlan Tarihi 26 Kasım 2015
Ülke Türkiye
Şehir İstanbul (Avrupa)

Paslanmaz su depoları ve paslanmaz kazanlar su deposu yanında süt, meyve suyu, zeytinyağı, şarap, sirke, pekmez, çikolata, maya, kimyasal madde, asit, gilikoz, petrol, mazot gibi tankları olarak da kullanılmaktadır.
Modüler depoları oluşturan panellerin basma, burulma, çekme mukavemetleri kabul edilebilir değerlerdedir.Depoyu oluşturan panellerin yüzeylerinin pürüzsüz ve parlak olmasından dolayı depo yüzeyi kir, pislik tutmaz ve bakteriler barınamaz. Depo içine hiçbir şekilde ışık sızmadığından yosun oluşması mümkün değildir.Depoyu kaplayan erimiş çinko (galvaniz kaplama) sayesinde depolar paslanmaz ve korozyona uğramaz

PASLANMAZ SU DEPOLARINDA DAYANIKLILIK
Çelik levhalar, yüksek tonajlı preslerde derin çekme yöntemi ile imal edilirler. Bu sebepten dolayı depoyu oluşturan paneller basınca karşı dayanıklıdır. Normal şartlar altında depoyu oluşturan panellerin dayanım ömrü bakım yapılmaksızın, ortalama 15 yıl, modüler sıvı depolarının servis hizmeti gerektirmeden kullanım ömrü ise 10 yıldan fazladır. Modüler depolar, Ultra viole (UV) ışınlarına karşı dirençli olup, ağır darbelere, her türlü hava şartlarına, ağır yüklere, depremlere karşı dayanımları ise test edilmiştir.
İZOLASYON

Değişken hava koşullarına karşı modüler su depolarını oluşturan paneller, izole edilebilmekte ve soğuk su deposu olarak kullanılabilmektedir.

Firmamızda 500 Lt Su Deposu, 1.000 Lt Su Deposu,2.000 Lt Su Deposu,3.000 Lt Su Depos, 4.000 Lt Su Deposu,5.000 Lt Su Deposu,7.000 Lt Su Depos, 10.000 Lt Su Deposu,15.000 Lt Su Deposu,20.000 Lt Su Deposu,25.000 Lt Su Deposu,30.000 Lt Su Deposu… üretilmektedir