Globalpiyasa.com Akıllı Web Siteleri

8 year(s) ago Güncel  category.

Ekonomik ilişkilerin hızla dönüştüğü, eski formlar yok olurken yeni formların kısa sürede yeni alışkanlıklara sebep olduğu akışkan bir dünyada yaşıyoruz.


Küçük işletmeler artık ürün resimlerini sosyal paylaşım sitelerinde yayınlama telaşındalar. Bu, sürekli bağlantıda kalma, bilinir olma ve öne çıkma eğilimini yansıtıyor.


Müşteri talep ettiği ürüne hızla ulaşmayı, ürün niteliklerine ve satın alma koşullarına ilişkin bilgiye erişmeyi arzu ediyor.Firmalar sanal dünyada gerçek ilişkileri yaşamak üzere kendilerini konumlandırıyorlar.


Globalpiyasa.com üyelerine platform içinde “akıllı web siteleri” sunarak yeni bir internet yayıncılığının yapısal özelliklerini kurguluyor.


Akıllı web siteleri ürüne ve ürüne ilişkin bilgiye hızlı erişimi taraflar arası etkileşimi en üst düzeyde sağlayarak gerçekleştiriyor. Bunu yaparken;


 

 • · Platform içindeki web sitelerini sosyal paylaşım sitelerine bağlıyor

 • · Ticaretle sosyal paylaşımı aynı platform içinde bütünleştiriyor.

 • · Ürünle birlikte satın alma, İK, bireysel iletişim gibi süreçlerin, stok kontrolü, perakende ve toptan e-ticaret gibi aktivitelerin de yönetilmesini sağlıyor

 

 

 • · Ürün, talep, firma ve kişi aramalarını akıllı filtreleme yöntemleriyle gerçekleştiriyor.

 • · Web sitesi yetkililerinin adresleri ve bağlantıları, e-posta gönderimlerini, e-katalogları, e-bültenleri, her türlü teknik bilgiyi paylaşmalarını ve yönetmelerini sağlıyor.

 • ·  Üç ayrı dilde eşgüdümlü çalışma olanağı sağlıyor, aynı ürün kaydına farklı dillerde açıklamalar eklenebiliyor ve kısa bilgi filtrelemeleri bu temelde yapılıyor.

 • · Farklı “domain” ler altındaki perakende e-ticaret mağazaları tek bir panelden yönetiliyor.

 • · Sosyal paylaşım grupları yoluyla bilginin grup üyesi ticari yetkililer arasında hızla ve güvenlikle paylaşılmasını sağlıyor.

 

 

Globalpiyasa.com içinde oluşturulan akıllı web siteleri ticari bilgi paylaşımını ve aktivite yönetimini en üst düzeyde sağlıyor.


Globalpiyasa.com özellikle küçük  işletmeleri,

 

 • · Amatör web sitesi satıcılarının ürün ekleme, çıkartma, yönetme kaprislerinden,

 • · Şifre saklayan, sonunda kaybeden, kendi kurdukları siteye erişemeyen amatörlerden,

 • · Ürün eklemeyi ve yönetimi kendi tasarrufunda tutan web tasarımcılarından

 

kurtarıyor.


Globalpiyasa.com uluslar arası bir işletmeler ağı olarak işletmelere hem bir iş ağının olanaklarını hem de “akıllı web sitelerinin” güvencesini sunuyor. Bu yeni iş yapma yöntemiyle, sosyal ticaret ağı ortamında tüm girişimcilerin ve işletmelerin kendi web sitelerine sahip olmaları mümkün. Tek bir merkezi yönetimin güncellemeleriyle ve ARGE çalışmalarıyla tüm yenilik ve iyileştirmelerinden anında faydalanmaları mümkün…

Artık yapılacak olan internetin birleştiriciliğiyle “piyasayı” içinde ürünle birlikte bilginin de dolaştığı tek bir pazar olarak konumlandırmak. Bu konumlandırmayla işletmelerin bilgi güncellemeleri ve bunu paylaşmaları sağlandığında globalpiyasa.com veri tabanı, firmaların tek bir genel stoktan, herkesin erişimine açık bir işgücünden, makine parkından, satın alma taleplerinden ve dünya pazarından faydalanmasını sağlayacak.


Globalpiyasa.com, bu veri tabanı ve ticari danışmanlarıyla KOBİ’ler ve girişimciler için çözüm ortağı olarak yeni ekonomik düzende yerini almaya hazırlanıyor.


Bireysel paylaşımlarla ticari bilginin aktüel bilgiyle zenginleştirilmesi, fikir alışverişleriyle işletmelerin ortak politikalar belirlemeleri, sorunlarını paylaşmaları, çözüm üretmeleri de ayrı bir ekonomik kazanım.


Kadir DecdeliType comment | Mark the Article...

4000 characters left +Add Media

Add Media

Add video Add Picture

Web Sources (opsiyonel)

Comments (1)

Faruk Balcı

Global Piyasa - stajyer

globalpiyasa.com gerçekten çok büyük bir çalışmanın büyük bir emeğin ürünüdür. Bilgilendirme için çok teşekkürler elinize sağlık

8 year(s) ago ... | Mark the comment...

 

Sharing Person

Kadir Decdeli

Kocaeli Sanayi Odası Meclis Üyesi - Globalpiyasa AŞ. Yönetim Kurulu Üyesi

Share article with my connections

 •    

Share with my connections


 •