Bioclimatic Pergola İstanbul

9 month(s) ago Satış ve Pazarlama Genel  category.

 
Bioclimatic Pergola İstanbul ile dış mekânda geçirdiğiniz zamanın kalitesini artırarak, sizin konforlu vakit geçirmenizi sağlıyoruz. Bioclimatic pergola, dekoratif tasarımlar ile mevsimlerin zararlı faktörlerini ortadan kaldırıyor ve ferahlamak isteyip dışarıya çıktığınızda, oturma alanınızdaki mevsimleri önemsemeden keyif yapmanızı sağlıyor.
Canınız sıkıldığında ve dışarıya çıkıp oturmak istediğinizde, çevre koşulları bazen buna izin vermiyor. Sizler de rüzgâr, güneş, toz bulutu ve kar gibi etkenlerden kolayca izole olmak ve bunu da dekoratif bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız, bioclimatic pergola sistemi ile bütünleşmelisiniz. Çünkü dış mekânınız, artık hem güvenli hem de göz alıcı bir yaşam alanınıza dönüşecektir.

Bioclimatic Pergola İstanbul ile Konforunuzu Artıracak Yaratıcı Çözümler

İnorma Yapı Sistemleri olarak, yüksek görsel güç ile rahat bir zaman geçirmenizi sağlıyoruz. Bioclimatic pergola sisteminde kullandığımız dönen bıçak yöntemi, oturma alanınızdaki rüzgârı engeller, güneş ışınlarının kırılıp ulaşmasını engeller ve içerideki havanın sürekli olarak hareket halinde kendini temizlemesini sağlar.
Tercihlerinize göre; sensör, panel ve aydınlatma sistemleri ile dizayn ederek, size özgü bioclimatic pergola sistemi tasarlıyoruz. Kullandığımız alüminyum sistemler ile İnorma Yapı, dayanıklılık garantisi veriyor çünkü sistem modüllerimiz, şiddetli rüzgar yükünü bile geri çevirecek sertliğe ve esnekliğine sahiptir.

PergolaSistemleri_ Retractable Pergola Systems _Rolling Roof Sistemi_Rolling RoofSystem _ Bioclimatic Pergola Sistemi _Bioclimatic Pergola System_Giyotin CamSistemleri _Guillotine Glass Systems _Rüzgar Kesici Sistemi _Wind BreakerSystem _ Cam Sistemleri _Glass Systems _Sabit Cam Tavan Sistemi _Fıxied GlassCeiling System _Sabit Veranda Sistemi _Fixed Roof System _Katlanır CamSistemi_Folding Glass System_Katlanır Kapı Sistemi_ Folding Door System_Sürme Cam Sistemi _Sliding Glass System_Fotoselli Otomatik Kapı_ AutomaticDoor _ Photocell Door _ Alüminyum Sabit Doğrama _ Aluminium Fixed Systems_ Alüminyum Pencere Sistemi _ Aluminium Windows Systems_ Alüminyum Kapı Sistemi_ Aluminium Doors Systems _ Zip Perde Sistemi _ Zip Screen System

 

 Type comment | Mark the Article...

4000 characters left +Add Media

Add Media

Add video Add Picture

Web Sources (opsiyonel)

Comments

There are not any comments posted for this article yet.

 

Sharing Person

Serhan Yalcin

İnorma Yapı Sistemleri - ŞİRKET SAHİBİ

Share article with my connections

  •    

Share with my connections


  •