Gaziantep in sağlam yapılı, gelişen ve büyüyen deneyimli uzman yapısına sahip olan firmamız resmi olarak 2012 Mayıs tarihinde kurulmuş olup, tecrübe olarak 2000 li yıllardan bu yana deneyimli teknik personeli ve ekipmanlarıyla yurt içinde bir çok marka oluş firmaya TS EN ISO 17025 standardına uygun hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir.

Gazi Kalibrasyon Laboratuvarı; Gaziantep Üniversitesi Teknopark yerleşkesinde faaliyet göstermekte birlikte, deneyimli personelle kaliteyi daima ön planda tutarak hizmet etmeyi, kalibrasyon hizmetinin en küçük işletmelere kadar ulaşmasını temin etmeyi, bunun yanında endüstriyel ve medikal alanda firmalara bakım/onarım desteği de vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

Gazi Kalibrasyon kuruluşu itibarı ile Malzeme Test Makineleri(Kuvvet) Kalibrasyonu, Beton Test Pres Makineleri(Kuvvet) Kalibrasyonu, Terazi, Sıcaklık, Basınç, Boyutsal ve Medikal kalibrasyonlar ananında hizmet vermektedir. Daha kapsamlı bir şekilde hizmet verebilmek için teknik alt yapı, uzman personel istihdamı ve uzman personel eğitimleriyle çalışmalarına hızlı bir şekilde devam etmektedir.

Gazi Kalibrasyon başta endüstriyel ve biyomedikal sektörlerde faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlara kalibrasyon, danışmalık, eğitim hizmetleri ile cihaz ve sarf malzeme satış hizmetleri vererek bölgesel ve ülke bazında üretim ve hizmet kalitesinin artırılmasına katkıda bulunmak için deneyimli uzman personeli ile sürekli çalışmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin güven ve istekleri doğrultusunda, dünya kriterlerinde bir laboratuvar olma yolunda çalışmalarımız tüm hızıyla sürmektedir.