Plastik su deposu

(Has expired, you can bid to be evaluated when needed)
ihracattan kalma,kdv si ödenip yerlileştirilmiş, uygun fiyatlı su deposu. liste ekteki mevcuttur.kaclık kac adet depo oldugunu görüp fiyat konusunda kıyaslama yapabilirsiniz.

totalde farklı ebatlarda 55 adet su deposu var elimizde.faaliyet alanımız olmadıgı için,ihracatta olusan aksilikten dolayı elimizde kalan sıfır ürünleri şuandaki piyasasının YARI FİYATINA elden cıkarılacaktır.fiyat karsılastırmasını ve kalıte kıyaslamasını yapabilirsiniz.Marka yelkenci.İlgilenen girişimciler,yatırımcılar ve iş yeri sahipleri. fiyat 20.000 tl kdv dahil fiyattır.

05454866321 numarasından Hüseyin Bey le iltişime geçebilirler.

Translation

Plastic water tank

export, domesticated, affordable water tank. The list is available in the appendix.
ilanResim

Attachments

N/A

Features

N/A

Packaging and Delivery

Packing Details:
N/A
Delivery Details:
N/A

Company Profile

About Us

ÖZMAKSAN MEGAFÜZYON ŞİRKETLER GRUBU HAKKINDA...

Kalite ve güvenin adresi olan ÖZMAKSAN MEGAFÜZYON ŞİRKETLER GRUBU üstün tecrübeleri, alt yapı ve üst yapı deneyimleriyle sektörün liderleri arasındadır.

ÖZMAKSAN ŞİRKETLER GRUBU’nun temelleri; gerek günümüz teknolojilerini kullanarak gerekse dünya ve ülkemiz ihtiyaçlarını bilen ve yeniliklerin takipçisi olarak 1991 yılında Yönetim Kurulu Başkanımız Şahin ÖZDEMİR tarafından atılmıştır. İlk olarak müşteri istekleri doğrultusunda ÖZMAKSAN MEGAFÜZYON TEKNOLOJİLERİ ‘ni Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde kurmuştur. Her sene büyüyerek yoluna devam eden şirket daha sonra ÖZMAKSAN DİŞLİ, ÖZMAKSAN ASANSÖR ve BULVAR SULAMA’yı da bünyesine ekleyerek, Türkiye ve Dünya sanayisinde, ‘’Özmaksan Kalitesi’’ olarak lider firmalar arasında yerini almıştır.

ÖZMAKSAN ŞİRKETLER GRUBU, talaşlı imalat üretimi ve konfigürasyon içeren mekanik montaj üretimine hizmet veren firması ÖZMAKSAN DİŞLİ ile, tüm asansör yedek parçalarını kaliteli ve uzun ömürlü üretmeyi başaran ÖZMAKSAN ASANSÖR ile ISO 9001:2008 kalite yönetim sistem belgesine sahip olup, yüksek kalite ve standartlarında üretimi benimsemiştir. Bunun yanı sıra TSE kapsamında yer alan TSE 1555-3 ve TS 418-3 belgelerine sahiptir.

BULVAR SULAMA ise, yapı sektörünün en kapsamlı ürün yelpazesine sahip olup, müşterilerin istediği malzemeyi tek bir yerden zaman ve para kaybı olmadan, ‘’en kaliteliyi en uygun fiyata tedarik edinme’’ ilkesini benimsemiş ve rakiplerinden hep bir adım önde olmayı başarmıştır. Ayrıca ürün çeşitliliğini 3000’in üzerine çıkaran BULVAR SULAMA, müşterilerin özel isteklerine göre malzeme üretimini de gerçekleştirmektedir.

Yatırım yaptığı sektörlerde daima lider ve söz sahibi olan ÖZMAKSAN ŞİRKETLER GRUBU, kullandığı ileri teknoloji ve yetişmiş insan kaynakları sayesinde, getirdiği çözümler ile hizmet vermiş olduğu müşterilerinin, pazardaki rakiplerine göre çok daha iyi hizmeti daha uygun ve değişken maliyet hesabına dayalı olarak almasını sağlamayı başarmıştır.

Müşterilerine yatırım harcaması yaptırmadan, değişik sektörlerden müşterilerinin gereksinimlerini karşılayacak hızlı çözümleri kendi insan kaynakları ve finansal olanakları ile gerçekleştirmektedir. Birçok kuruluş için en önemli sorun olan tedarik zincirindeki ürün ve bilginin kontrolü, ayrıca lojistik gereksinimler için harcanan zaman ve finansal kaynak israfını ortadan kaldırmış ve müşterisine ‘sadece siz isteyin ’ diyebilecek bir yapıyı oluşturmayı başarmıştır.

Saygılarımızla,


Bulvar Sulama Insaat Yapi Malzemeleri Tic. Ltd. Sti.


Alinteri Bulvari No:208 Ostim
Yenimahalle / Ankara /
Turkey
Telephone: 545 486 6321
                312 385 96 62
Fax: 312 385 96 72

Main Office Ankara / Turkey
Company Type Private Company
Company Size 11-50
Date of Establishment 1991
Business Type Exporter, Purchasing Representative, Sales Representative, Manufacturer
Price Asked: 20 TL
Request Ref. No 2125
Requested Quantity 55 Piece
Annual Purchasing Volume N/A
Date Updated 10/9/2018
Effective Date 1/9/2019
Target Port N/A
Payment Type ther
Country Turkey
City Ankara
District Yenimahalle