Balonlu naylon

(Has expired, you can bid to be evaluated when needed)
Bir projede kullanilmak uzere balonlu naylon talebimiz vardir. Ilgilenenlerin, firmamiz ile temas kurmasini rica ederiz.

Bir projede kullanilmak uzere balonlu naylon talebimiz vardir.
Ilgilenenlerin, firmamiz ile temas kurmasini rica ederiz.

Translation

Nylon with balloons

We have a ballooned nylon demand for use in a project. If you are interested please contact our company.
ilanResim

Attachments

N/A

Features

N/A

Packaging and Delivery

Packing Details:
N/A
Delivery Details:
N/A

Company Profile

About Us

1967 yılında Sami TONGÜN tarafından İstanbul’da kurulan TONGÜN bir aile şirketidir.

Günümüzde bünyesinde 3 ayrı şirketten oluşan TONGÜN GRUP yaklaşık 45 yılık bilgi ve tecrübesini, Gebze'de bulunan 30.000 m² alana kurulu entegre tesislerinde, BMC - SMC hammadde ve camelyaf katkılı polyester ürünlerin imalatına aktarmaktadır.2011 yılı itibarı ile modern tesislerine bir yenisini daha ekleyen TONGÜN, ABS ve polikarbonat bazlı ürünlerin imalatına başlamış, TONGÜN PLUS® markalı ABS ve polikarbonat ürünleriyle kısa sürede pazardaki yerini almıştır.

Talaşlı imalat, bilgisayar destekli kalıp - tasarım alanlarındaki (CAD/CAM) tecrübesi ve AR-GE laboratuarının da çalışmalarıyla her türlü mühendislik projeye çözümler sunabilmektedir.

Hammmaddeden nihai ürüne kadar üretimin her sürecinde kalite kontrol uygulamalarından taviz vermeyen TONGÜN, ulusal ve uluslararası standartlardaki üretimini TSE, UL, GOST-R vb. ürün belgeleri, ISO 9001-2008 & ISO 14001 Kalite Yönetim Sistemi belgeleri ile de tescil ettirmiştir.

Dünya çapında “TONGÜN” adı ile özdeşleşmiş kalitesi sayesinde, imal etmiş olduğu ürünleri Türkiye ve dünya çapında müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.Temel ürün grupları arasında;

BMC ve SMC hammadde üretimi ve satışı,
Kompozit ve ABS hammaddeden ,IP 67 ve IP 65 koruma sınıfı elektrik, telekomünikasyon, enerji, doğalgaz, marina, su ve saha dağıtım panoları, çok amaçlı buatlar, izolatörler,
Modern Kent Altyapı grubu içinde D 400, C 250 sınıfı kompozit rögar kapakları, kanal kapama kapakları, yağmur ızgaraları, sınır elemanları, banklar (dış mekan oturma grubu)
Uluslararası patentli ürünümüz, SZC® markalı kendinden reflektif ve fosforik özellikli yaya geçidi, araç hız kesici plakalar,
Otomotiv parçaları,
Savunma sanayine yönelik ürünler bulunmaktadır.


TONGÜN GRUP, kendi alanında ihtisaslaşmış 3 ayrı firmadan oluşmaktadır;• Sami Tongün Camelyaflı Polyester Ürünleri A. Ş.

TONGÜN GRUP’un camelyaf takviyeli BMC ve SMC hammadde üreten firmasıdır.

TONGÜN GRUP gerek iç, gerek dış talepleri karşılamak üzere BMC (Bulk Moulding Compound) ve SMC (Sheet Moulding Compound) hammadde satışını bu firması vasıtasıyla gerçekleştirmektedir.Buna ek olarak istenilen teknik özelliklerde içi boş veya dolu camelyaf takviyeli polyester ürünlerin imalatı ve basımı Sami Tongün A.Ş. tarafından gerçekleştirilmektedir.

Türkiye de ilk olarak polyester panoyu üreten ve bu üretimini dünya standartına taşıyan TONGÜN ISO 9001-2008 & ISO 14001 Kalite Yönetim Sistemi’ne göre çalışmaktadır.• TONGÜN Elektrik Telekomünikasyon Doğalgaz Malzemeleri Pazarlama Sanayi ve Ticaret A. Ş.

TONGÜN GRUP'un pazarlama ve satış hizmetlerini yerine getiren firmasıdır.

Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine, pano sektörünün saygın markası olan TONGÜN® ve Modern Kent Altyapı Ürünleri’nin satışını gerçekleştirmektedir.


Yaklaşık 50 civarında ülkeye ihracatı yapılan TONGÜN® markalı pano ürünleriyle dünyadaki polyester pano üreticisi firmalarla rekabet ederek, ülkemizi kalitesi, saygın ve dürüst ticaret anlayışıyla temsil etmektedir.


Sami Tongun Cam Elyafli Polyester Urunleri A.S.


Denizli Koyu Duzmese Mevkii 41400 No: 28
Gebze / Kocaeli / 41400
Turkey
Telephone: 0 262 729 33 63
Fax: 0 262 729 32 38

Main Office Kocaeli / Turkey
Company Type Private Company
Company Size 11-50
Date of Establishment 1967
Website http://tongunpano.com/
Business Type Exporter, Manufacturer
Brands Tongün
Export Percentage
Company Certificates ISO 9001:2015 QUALITY MANAGEMENT SYSTEM, CE EUROPEAN SOCIETY RESPONSIBILITY
Place of Production Atatürk Caddesi No : 28 Denizli Köyü Gebze Kocaeli
Production Area Size 10000 - 30000 m²
R&D Personnel 6 - 10 employees
Quality Control Personnel 6 - 10 employees
Price Asked: N/A
Request Ref. No 2121
Requested Quantity 1000 Piece
Annual Purchasing Volume N/A
Date Updated 10/4/2018
Effective Date 1/4/2019
Target Port N/A
Payment Type N/A
Country Turkey
City Kocaeli
District Gebze