Hakkımızda & İletişim

Avrupa‘da 15 yıllık tecrübe: Çiloğlu
CILOGLU GURUP;
Ciloglu Gida (Türkiye)
Efendiler (Türkiye)
Caretta (Türkiye)
Ciloglu Gmbh (Almanya)
Ela Grothandel (Hollanda)
firmalari ile,
"önce kalite" ilkesi ile müşteri memnuniyetini sağlamak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak için çalışmaktadır.

Avrupa‘da 15 yıllık tecrübe: Çiloğlu
CILOGLU GURUP;
Ciloglu Gida (Türkiye)
Efendiler (Türkiye)
Caretta (Türkiye)
Ciloglu Gmbh (Almanya)
Ela Grothandel (Hollanda)
firmalari ile,
"önce kalite" ilkesi ile müşteri memnuniyetini sağlamak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak için çalışmaktadır.

Ciloglu Handels GMBH
HORB-GRÜNMETTSTETTEN – Avrupa’nın önde gelen Türk gıda toptancılarından biri olan firma 15 yıllık tecrübesi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Çiloğlu, Avrupa genelinde Fransa, Belçika, Hollanda, İsviçre, Avusturya ve Almanya gibi ülkelerde bayilik sistemi (toplamda 27 bayii) ile çalışmaktadır. İngiltere, Danimarka, İsveç ve Norveç gibi Avrupa ülkelerinde de toptancılar ile çalışarak, bayilik yapısını bu ülkelerde de kur­mayı hedeflemekte, bayilik arayışına devam etmektedir.

Toplam 50 toptancı ile Avrupa ge­neline hitap eden Çiloğlu Handels sürekli gelişim ve ilerleme amacındadır. Bayi ağını her geçen gün güçlendirmektedir. Daha etkin çalışmaya önem vermekte, çalıştığı firmaların Avrupa genel bayiliğini ya­parak satışlarının tek elden yürümesi­ni sağlamaktadır.

Çiloğlu Gıda Ltd Şti;
1999 yilinda Ciloglu Gmbh icin tedarikci firma hizmeti vermek üzere kuruldu.Firma, Çiloğlu guruba ait markalarin takibini ve imalat islemlerini takip ederek, Türkiyeden tedarikleri gerceklestirerek Çiloğlu Gmbh ve bayilerine hizmet vermektedir.

Efendiler Fast Food;
İstanbul’da Fast Food hizmeti vermektedir.

Caretta Dış Ticaret;
Yeni iştirak olarak Çiloğlu grubuna ait markali ürünleri dünya pazarlarına satmayi hedeflemektedir.

Ela Grothandel;
2000 yilindan bu yana Çiloğlu bayiliği dahilinde,Çiloğlu markalı ürünlerin Hollanda’da pazarlamasını yapmaktadır.Uzun yıllardır Hollanda’da hizmetini sürdüren firma,her geçen gün pazar payını arttırmaya devam etmektedir.

Devamlı gelişime açık olan Çiloğlu Gurubu id­dialı ve kaliteli her ürüne açıktır. Güvendiği markaların mar­ka bilinirliğine önem vermektedir. Çi­loglu,kendisine bağlı markaların bilinirliğini artırmak için devamlı ça­lışmalar yürütmektedir.

Türkiye ile Avrupa arasındaki kaliteli ürünlerde aracı firma olarak hedeflerini belirleyerek, en kısa ve hızlı yoldan tüketiciye taze gıdayı ulaştırmayı kendisine ilke edinmiştir.
Yapmış olduğu kampanyalarla ürünlerin hızlı dönüşümünü sağlayarak her tü­keticinin bu ürünleri denemesini sağ­lamayı hedeflemektedir.

Çiloğlu, Türkiye’den kendi markası ile köf­te harçları, salep, pişmaniye, toz içe­cekler, pul biber, dürüm ekmek, taze yufka çeşitleri, yumuşak helal jelatinli meyveli şekerler getirerek Avrupa pazarına sunmaktadır.

Lezzo, Bifa, Hastel ve Can Pişmaniye gibi firmaların da Avrupa bayiliğini yapmaktadır.

CILOGLU markasi ile köfte baharatlari,salep…
YUTTY markasi ile meyve dolgulu seker, jelly şeker…
EFENDILER markasi ile pulbiber, dürüm ekmek, kahve..
ürünlerinde markalar oluşturarak, marka bilinirliğini artirma, pazar payını yükseltmek amacı ile görsel ve yazılı reklama devamli önem vermektedir.

Müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını sürekli takip ederek, Çiloğlu adını uluslararası bir marka yapmak gayreti içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir

İletişim Kur

Mustafa Ercan
İhracat Müdürü
İstanbul (Anadolu) / Türkiye
Mesaj Gönder
Yavuz Şamyanlı
Genel Müdür
İstanbul (Anadolu) / Türkiye
Mesaj Gönder